Tove Lo współpracuje z bratem Billie Eilish!

W serwisach cyfrowych pojawiły się dwa premierowe single Tove Lo: „Bikini Porn” i „Passion and Pain Taste the Same When I’m Weak”. Za produkcję obu kawałków odpowiada FINNEAS, brat Billie Eilish.

Do „Bikini Porn” powstał klip. Zdjęcia zrealizowano w Victorville, a FINNEAS pojawia się gościnnie w wideo. Za reżyserię odpowiada Moni Haworth. Jak mówi Tove Lo:
Kręcenie tego klipu było zabawnym i dziwacznym przeżyciem. Było nas raptem siedem w ekipie, wszyscy zmieściliśmy się w jednym aucie. Dla porównania – na planie „Glad He’s Gone” ekipa liczyła ponad sto osób. Jeździliśmy sobie po Victorville. Dawno nie miałam tego typu zdjęć. Bardzo mi się to podobało! Moni jest rewelacyjna, zwłaszcza jeśli chodzi o dziwne rzeczy. Klip jest zarazem erotyczny, ale i zabawny. Z założenia nie każde ujęcie miało być schlebiające. Myślę, że obrazek w pełni oddaje piosenkę. Ukłony dla FINNEASA za najlepszą rolę gościnną! (…) „Bikini Porn” (czyli ślady po opaleniźnie, sama wymyśliłam ten termin) to seksowna i dziwaczna piosenka, w której opowiadam o odpuszczaniu zmartwień. W pewnym sensie robię tam jaja sama z siebie. Wysłałam kawałek FINNEASOWI z zapytaniem, czy nie chciałby się włączyć w produkcję, a on zgodził się od razu! Praca z nim to czysty zaszczyt.

Tove Lo

FINNEAS dodaje: – Jestem fanem Tove Lo, odkąd usłyszałem „Habits” w 2014. Czasami od razu możesz stwierdzić, czy dany kompozytor może liczyć na stabilną, długą karierę. Tak właśnie pomyślałem o Tove. Praca z nią udowodniła, że miałem rację. Jest cudowna, a „Bikini Song” jest dokładnie takim utworem, jaki mógłbym dla niej wyprodukować.

Za wspomniany wyżej klip do „Glad He’s Gone” artystka otrzymała nominację do nagrody Grammy.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.