Gościem dzisiejszego wydania programu Good Morning America była Kesha! Piosenkarka udzieliła wywiadu dotyczącego swojego nadchodzącego albumu oraz zaprezentowała na żywo dwa utwory: „Praying” oraz „Woman„! Zobaczcie jak wypadła wokalistka już teraz!
Co o tym sądzisz?
Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0










