GenereNewsyNowy singielPolskaPremiera

Dagmara Pyzik w premierowym singlu ,,You And Me”

,,You And Me to tytuł trzeciego solowego singla Dagmary Pyzik, wokalistki, która rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w telewizyjnym talent show i publikowaniu na platformie YouTube filmów z zagranicznymi hitami, zaśpiewanymi po polsku. Premierowe nagranie Dagmary jest już dostępne do odsłuchu w serwisach streamingowych!

Po wydaniu pod koniec sierpnia br. Someone Who Taught Me To Love”, charakteryzującego się mocno elektronicznym brzmieniem, Dagmara postanowiła nieco poeksperymentować z muzyką latino, czego owocem jest zaprezentowana kompozycja „You And Me”.

Utwór jest namiastką lata. Mówi o szalonej miłości, która może przynieść zarówno szczęście, jak i smutek. Każdy z nas ma wzloty i upadki, które pojawiają się także w relacjach, zbudowanych na prawdziwym uczuciu. Zatem, warto wierzyć w lepsze jutro, bo przecież nigdy nie wiemy, kiedy spotkamy kogoś lub coś, co odmieni całe nasze życie – opisuje artystka.

Dagmara Pyzik to pochodząca ze Śląska, 25-letnia piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Szerszej publiczności dała się poznać w 5. edycji programu „Mam Talent!” (TVN), gdzie wykonała utwór „The Climb” z repertuaru Miley Cyrus. Wiele osób kojarzyć ją może też z coverów międzynarodowych przebojów, udostępnianych przez nią na YouTube (łącznie 2,77 mln wyświetleń).

 

Dagmara Pyzik w social mediach:

Instagram: https://www.instagram.com/dagmarapyzik/ 

Facebook: https://www.facebook.com/dagmara.pyzik/ 

TikTok: https://www.tiktok.com/@dagmarapyzik 

YouTube: https://www.youtube.com/@DagmaraPyzik 

 

info: press

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Genere

Genere

Nowości od SANAH!

Nowości od SANAH! Młoda piosenkarka podzieliła się nowym utworem, a właściwie… anglojęzyczną wersją znanej wszystkim ...