Lukas Graham wystąpią w Polsce!

Twórcy megahitu “7 Years” wystąpią w Polsce! Lukas Graham zagrają w Warszawie!

Duńska formacja Lukas Graham, opromieniona gigantycznym sukcesem singla “7 Years”, przyjedzie na koncert do Polski. Zespół pod dowództwem charyzmatycznego wokalisty Lukasa Grahama Forchhammera, zaprezentuje się w marcu 2017 roku, w warszawskiej Stodole.

Lukas Graham niedawno ogłosił daty występów ze światowego tournée, które rozpocznie się w lutym 2017 roku, w Irlandii. Ku radości licznych polskich fanów Lukas Graham, zespół pojawi się w naszym kraju i wystąpi w stołecznej Stodole! Stanie się to w poniedziałek, 20 marca 2017 roku. Bilety będzie można kupować już od 17 czerwca 2016.

Lukas Graham na światowe tournée w roli headlinera, wyruszy, aby promować wydany wiosną 2016 roku album zatytułowany “Lukas Graham”. To właśnie z tej płyty pochodzi superprzebój “7 Years”, który traktuje o tym, że w życiu trzeba mieć marzenia i je realizować, ale nie należy zapominać, by mieć koło siebie bliskie osoby. Piosenka osiągnęła szczyt singlowej listy na Wyspach, w Danii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii, Kanadzie. Singel aż pięciokrotnie pokrył się platyną w Szwecji, dwa razy w Nowej Zelandii. Sprzedaż w Wielkiej Brytanii przekroczyła 600 tys. kopii, co dało status platynowego singla. W Polsce singel “7 Years” pokrył się potrójną platyną. Płyta “Lukas Graham” świetnie zadebiutowała na wymagających rynkach amerykańskim i brytyjskim, odpowiednio, na miejscu trzecim i drugim. Twórczość Duńczyków polubili także w Australii i Nowej Zelandii. Na antypodach Blue Album zajął, odpowiednio, miejsce pierwsze i drugie. Numerem jeden został też w ojczyźnie muzyków, w której ukazał się w 2015 roku. W Danii płyta ma status pięciokrotnie platynowy, a utwór “7 Years” platyną pokrył się trzy razy! Album został w Danii “Albumem roku” i “Popowym albumem roku”. Do Lukasa Grahama powędrowało też wyróżnienie MTV European Music Award dla “Najlepszego duńskiego artysty”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.