GenereNewsyPOP

Trasa Katy Perry opóźniona!

Dokładnie 7 września Katy Perry miała wyruszyć w swoją międzynarodową trasę koncertową Witness: The Tour. Tak się jednak nie stanie, a już na pewno nie tego dnia. Co się stało? Piosenkarka wyjaśnia i przeprasza!

Katy Perry za pośrednictwem swojego konta na instagramie podzieliła się dobrą i złą wiadomością dotyczącą jej trasy. Dobra jest taka, że w Ameryce wokalistce towarzyszyć na scenie będą Noah Cyrus, Purity Ring oraz Carly Rae Jepsen.

Zła jest taka, że autorka hitu „Roar” nie rozpocznie swojej trasy 7 września, tylko 19 września. Przeczytajcie oświadczenie Katy:

„Z powodu nieuniknionych opóźnień produkcyjnych, ważne elementy z projektu sceny nie mogły być dla mnie dostępne do przećwiczenia, aż do tego tygodnia. Spędzę kolejne tygodnie na prawidłowym przygotowaniu trasy, aby była ona przeżyciem, które będę z dumą Wam prezentować. Przepraszam za wszelkie niedogodności, ale mam nadzieję, że każdy kto zobaczy tą trasę powie, że było warto czekać. Mój pierwszy koncert w ramach Witness: The Tour odbędzie się w Montrealu 19 września, a wszystkie przełożone daty są wymienione na stronie katyperry.com”

tłumaczenie: Katy Perry Poland na facebooku

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Genere