AlbumyNewsyOdsłuchPolskaPOPPremiera

Wypowiedzcie swoje „Życzenie”! 100 lat Disneya po polsku [ODSŁUCH!]

W sklepach ukazała się właśnie polska wersja soundtracku do animacji „Życzenie”. Film oraz towarzyszący mu album to kulminacja celebracji Walt Disney Company z okazji stulecia istnienia.

Album zawiera siedem oryginalnych piosenek napisanych przez nominowaną do nagrody Grammy piosenkarkę i autorkę tekstów Julię Michaels oraz zdobywcę nagrody Grammy, producenta i songwritera Benjamina Rice’a.

W polskiej wersji usłyszymy m.in. Natalię Bajak, Jacka Kotlarskiego i Annę Dereszowską. Utwór promujący wydawnictwo – „To, co w sercu masz” wykonuje Natalia Szroeder – polska wokalistka i kompozytorka, która swój udział w projekcie komentuje tak:

– Disney to całe moje dzieciństwo. Znam na pamięć naprawdę każdą bajkę i każdą piosenkę. Ta współpraca to spełnienie mojego wielkiego marzenia. Bardzo się cieszę i jestem wzruszona, że dołączyłam do tej magicznej, bajkowej rodziny.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy

Albumy

Justina Timberlake POWRACA!

Książę popu powraca! Justin Timberlake zaprezentował właśnie najnowszy singiel „Selfish”. To pierwszy przedsmak jego nadchodzącego ...