Ania Karwan w nowym utworze promującym jej nadchodzący album!

Anna Karwan opublikowała ostatnio singiel, promujący jej nadchodzący, debiutancki album. Piosenka nosi tytuł „Głupcy”.

Tematem piosenki jest niszczycielska, niczym nieuzasadniona zazdrość, która jest w stanie zburzyć nawet najsilniejsze relacje – stąd znamienny tytuł. (źr. Ania Karwan – Głupcy )

Wokalistka ma już spore doświadczenie muzyczne. Brała udział w programach takich jak „Must Be the Music” czy „The Voice of Poland”Współpracowała z wieloma znanymi polskimi artystami/artystkami: z Moniką Brodką, Edytą Górniak, zespołem Afromental, Andrzejem Piasecznym, itd. Oprócz tego mogliśmy zobaczyć ją również w roli aktorki m.in. w jednym z popularnych seriali telewizyjnych „Barwy szczęścia”, gdzie zagrała Ulę.

 Ania jest prawdziwą divą. Jest nie tylko wrażliwa, hipermuzykalna i bardzo kreatywna w studiu, ale jest też artystką świadomą, która potrafi zbudować piosenkę od początku do końca, wywołując ciarki na plecach. Niewiele wokalistek w Polsce (i nie tylko) ma takie możliwości wokalne — mówi Kondracki, który jest producentem i wydawcą płyty Karwan. (źr. Radio Zet ).

 

Na ten czas nie mamy żadnych szczegółów dotyczących nowej płyty Ani Karwan. Jednak pilnie śledzimy serwisy społecznościowe, by móc informować Was na bieżąco. 🙂 Zatem … czekamy! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.