Ariana Grande ogłosiła drugi koncert w Polsce w ramach trasy THE DANGEROUS WOMAN TOUR!

Ariana Grande ogłosiła drugi koncert w Polsce w ramach trasy koncertowej THE DANGEROUS WOMAN TOUR. Kolejny polski koncert odbędzie się 31.05.2017 w Atlas Arenie w Łodzi.  Pierwszy-drugi koncert artystki odbędzie się 1 czerwca 2017 roku również w Atlas Arenie w Łodzi.

Sprzedaż biletów na koncert, który odbędzie się 31 maja 2017 roku ruszy w piątek, 4 listopada od godziny 10:00 na livenation.pl i eventim.pl

Europejska trasa rozpocznie się w stolicy Szwecji, Sztokholmie i obejmie 19 koncertów w całej Europie, w takich krajach jak: Dania, Holandia, Irlandia, Czechy, Polska, Szwajcaria, Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy, Francja i Niemcy.

31cgfyddeuqjuxmty2qzkururdneq4nefabxvzawnsawzllnbs

W 2016 roku Ariana Grande zaprezentowała bardzo dobrze przyjęty przez krytyków album „Dangerous Woman”, promowany przez singiel o tym samym tytule, który zdobył pierwsze miejsce na obu listach iTunes – Overall Top Songs Chart i Top Pop Songs Chart – w kilka minut po premierze. „Dangerous Woman” zadebiutowało w pierwszej dziesiątce na Billboard Hot 100. Ariana stała się tym samym pierwszą artystką, która zadebiutowała w tym zestawieniu z singlami z trzech różnych albumów. Dziś jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.