Camila Cabello – CAMILA. Solowa płyta z hitem „Havana” już 12 stycznia! Weź udział w imprezie z okazji premiery płyty w klubie Teatro Cubano!

Już 12 stycznia do sklepów i sprzedaży cyfrowej trafi jeden z najbardziej oczekiwanych popowych albumów ostatnich miesięcy! „Camila” to debiutancki, solowy album Camili Cabello, której singiel „Havana” podbił listy przebojów oraz rankingi sprzedaży utworów w ponad 80 krajach! „To ścieżka dźwiękowa ostatniego roku mojego życia” – mówi Camila o swojej pełnej pasji debiutanckiej płycie.

W dniu premiery w Warszawie odbędzie się impreza z okazji premiery płyty! Zatańcz do „Havany”, „Never Be The Same” oraz innych piosenek z płyty „Camila”, a także spróbuj zainspirowanego muzyką Camili drinka z kubańskim rumem na wyjątkowym Camila Cabello Album Release Party w klubie Teatro Cubano! Podwójne zaproszenia na to wydarzenie, wraz z egzemplarzem płyty, można wygrać w konkursie organizowanym przez Sony Music Poland – więcej szczegółów na SMP.lnk.to/CamilaKonkurs. Impreza rozpocznie się o godzinie 22 – szczegóły znajdziecie na Facebooku Teatro Cubano Warsaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.