Depeche Mode – nowy trailer zapowiadający wydawnictwo „Live In Berlin” + miła informacja dla polskich fanów!

Niecały tydzień pozostał do premiery gorąco wyczekiwanego przez fanów Depeche Mode wydawnictwa „Live In Berlin”. Koncert w wersji audio i video, film a także ostatnia płyta „Depeche Mode” w formacie 5.1. (przestrzenny dźwięk) to pełna zawartość boksu „Live In Berlin„, który trafi do fanów już niedługo (także w wersji 2CD – „Live In Berlin – Soundtrack”). Niedawny pokaz wspomnianego obrazu ‘Alive – a film by Anton Corbijn’ w sieci Multikino okazał się hitem frekwencyjnym a w wielu miejscach przerodził się w prawdziwe ‘depeche mode party’. I chociaż historia zespołu jest już dobrze znana, ale nigdy jeszcze nie została opowiedziana w tak wizjonerski, oryginalny sposób.

W sieci pojawił się właśnie drugi trailer „Live In Berlin” – który można obejrzeć poniżej. Box 2CD/2DVD/Blu-Ray audio oraz 2CD trafią do sklepów 18 listopada.

Przy okazji sympatyczna wiadomość dla polskich fanów – cały film rozpoczyna się fragment wywiadu z jednym z ‘naszych’ a także… czymś, co rozpoznają tylko osoby dobrze władające polszczyzną J

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.