Sarsa wybrała ostatni singiel z albumu „Pióropusze” – teledysk już dostępny!

Pióropusze” to tytułowy utwór z drugiego albumu Sarsy. Poprzednie trzy single; „Bronie się„, „Volta” i „Motyle i ćmy” mają już w sumie ponad 43 miliony wyświetleń, sama płyta natomiast zebrała bardzo pozytywne opinie dziennikarzy radiowych. Nad czwartym singlem artystka pracowała w Polsce z producentem Bartoszem Dziedzicem. Kolejny singiel, to zupełnie nowa odsłona albumu.

„Promocja płyty nie może się zakończyć bez tytułowego singla.. mam wrażenie, że wiosna to idealny czas dla tego numeru. Utwór jest o tym jak czasami buntujemy się, denerwujemy na niepowodzenia podczas gdy już za rogiem czekają na nas niespodzianki, nowe pozytywne wyzwania… jednym słowem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jeżeli chodzi o brzmienie to ‚Pióropusze’ są najbardziej pobudzającym utworem z albumu. Numer jest bardzo rytmiczny i na koncertach zawsze jest ogień”

– mówi Sarsa.

Tradycyjnie to fani Sarsy zadecydowali o tym, że „Pióropusze” są czwartym singlem. Artystka również na ich prośbę zrealizowała do utworu koncertowe video. Wszyscy fani osobliwego głosu Sarsy oraz pozytywnego, wiosenno-letniego klimatu muzycznego – nie zawiodą się!

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.