Ariana Grande w sierpniu zaprezentowała swój najnowszy album studyjny pod tytułem „Sweetener„, z którego pochodzą takie przeboje jak „No Tears Left To Cry” czy „God Is A Woman„.

Dzisiaj pojawiła się informacja o tym, że utwór „Breathin” w najbliższym czasie zostanie wysłany do amerykańskich rozgłośni radiowych i prawdopodobnie to właśnie on został wybrany na trzeci oficjalny singiel promujący album!

 

Lubicie ten utwór? 😉

fot. hdqwalls.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Albumy