Premiera drugiego singla Bovskiej wraz z teledyskiem, zapowiadającego kolejny album.

Syzyfowa praca, błąd systemu, wszechogarniający chaos i znalezienie w sobie siły, by wyrwać się z tego cienia. Wgrać nowy system i iść dalej.

System Error” jest odzwierciedleniem okresu w jakim Artystka była pisząc ten utwór. Wewnętrzne niepokoje i zmagania ze sobą pogłębiała napięta sytuacja społeczna w kraju. Historia zawarta w warstwie tekstowej znalazła swoje odbicie w teledysku, którego reżyserką jest Magdalena Zielińska, natomiast za zdjęcia odpowiedzialny jest Mateusz Kanownik. Surowe plenery Fuerteventury stanowią miejsce akcji klipu, a ekspresyjny montaż odzwierciedla zawarte w piosence emocje. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Jan Smoczyński, który wraz z Bovską jest też współautorem piosenki.

„System ERROR” napisałam jeszcze zanim powstała „Dzika”. Byłam zatopiona w dość mrocznym dla siebie momencie, w którym mało wokół jest nadziei na lepsze. Sytuacja społeczno-polityczna potęgowała te odczucia. Chciałam napisać piosenkę, która pokazuje to zmaganie, ale jednocześnie daje nadzieję, mi samej – jeśli nie na lepsze – to przynajmniej na zmianę. Piosenkę, w której zaznaczam, że mam siłę na tę walkę” – opowiada Bovska.

„Dziewczyna w teledysku wykonuje syzyfową pracę. Na pustyni przesypuje piach, a w oceanie choć płynie, stoi w miejscu. Plan zdjęciowy umożliwił mi doznanie fizycznie ekstremów i myślę, że teledysk te emocje oddaje.” – wspomina Artystka.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Electro