“Wybrałem muzykę spokojną ponieważ odnajduję w niej…” – zobaczcie wywiad z Michałem Bartoszuk!!

Dzisiaj chcielibyśmy Wam zaprezentować szczery wywiad z polskim debiutantem którym jest Michał Bartoszuk. Zobaczcie, jak u wokalisty wyglądają sprawy muzyczne i czy nie plączą się z życiem codziennym:

1. Kierunek jaki obrałeś to głównie muzyka spokojna, soulowa dlaczego? Czy nie przekonuje Cię muzyka pop,rock czy po prostu w tym czujesz się dobrze?

Wybrałem muzykę spokojną ponieważ odnajduję w niej siebie. Daje mi ona ukojenie moich smutków i pozwala na przekazanie odbiorcom tego co czuję. Na naszą osobowość mają wpływ różne sytuacje życiowe, ja przeżyłem takie, które stworzyły ze mnie w pewnym stopniu melancholika. Moimi głównymi gatunkami są soul i poezja śpiewana ale w repertuarze nad którym pracuję będą również piosenki popowe i z lekkim rockowym zabarwieniem.
Śpiewam to co czuję, to na co mam ochotę i nie zamykam się na nowe gatunki, bo chcę się rozwijać.

2. Czy muzyka nie przeszkadza Ci w funkcjonowaniu w życiu codziennym jako nastolatek, czyli w szkole, rodzinie itp. – nie masz przez to problemów?

W chwili obecnej nie mam aż tak dużo obowiązków związanych z muzyką. Pracuję nad piosenkami w chwilach wolnych. Myślę, że jak zaczną się pierwsze koncerty to mogę mieć trochę więcej godzin opuszczonych, ale nie przesadnie dużo, bo oprócz muzyki muszę mieć drugi zawód, gdyby mi się nie udało osiągnąć celu.

3. Co zmotywowało Cię do wydanie singla?

Muzyka jest obecna w moim sercu od dawna, postanowiłem po blisko dziesięciu latach nauki śpiewu sprawdzić siebie i zobaczysz jak poradzę sobie przy pracy nad własnym utworem. Napisałem do portalu muzycznego z prośbą o wsparcie medialne i wtedy poznałem mojego obecnego managera Grzegorza Strózika, po rozmowie z Nim poczułem w sobie siłę i chęci do działania i tak oto 13 września bieżącego roku była premiera „Ulic Serca”.

4. Czy już od dziecka twoją pasją była muzyka?

Tak, muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Wśród zabawek dominowały te, które wydają dźwięki a o edukacji muzycznej zacząłem myśleć w wieku siedmiu lat i tak zaczęło się budowanie mojej ścieżki artystycznej; budowanie ścieżki, które trwa do dzisiaj i mam nadzieję, że ta ścieżka przerodzi się kiedyś w drogę.

5. Do jakiej szkoły obecnie uczęszczasz (kierunek) i dlaczego wybrałeś akurat to?

Obecnie uczę się w technikum ekonomicznym, w klasie organizacji reklamy. Wybrałem ten kierunek ponieważ oprócz muzyki interesuję się marketingiem, grafiką i w tej szkole mogę realizować swoje pasje a przy okazji zdobywać doświadczenie z zakresu promocji, które później wykorzystuję do promowania siebie, mojej twórczości.

6. Czy miewasz czasem jakieś upadki, jakieś pouczcie że to wszystko jest bezsensu i czujesz się bezradny? Kiedy miałeś taki najsilniejszy moment i co go spowodowało?

Upadki miewa każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu mnie również to spotyka.
Czasami zadaję sobie pytanie, czy warto jest się starać, czy to wszystko ma sens i w takich chwilach najczęściej dostaję motywujące do działania wiadomości od moich „fanów” i przyjaciół, którzy wspierają mnie w tym co robię, którzy czekają na nowe piosenki.
Porażki, upadki są wpisane w osiągnięcie sukcesu i z każdej takiej sytuacji należy wyciągnąć wnioski i iść dalej.
Najsilniejszy moment miałem dosyć niedawno, kiedy to wszystkie plany dotyczące nowej piosenki legły w gruzach. Widocznie tak musiało być, to była dla mnie lekcja, żeby nie ufać ludziom poznanym w sieci.

Dziękujemy za rozmowę – i na zakończenie proponujemy przesłuchanie debiutanckiego singla:

2 thoughts on ““Wybrałem muzykę spokojną ponieważ odnajduję w niej…” – zobaczcie wywiad z Michałem Bartoszuk!!

  1. Ok, powiem tak, na info o nim natrafiłam na blogu z autografami bo sama jestem zapaleńcem zbierania autografów i na początku pomyślałam, że to kolejna gwiazdeczka która ma siebie za niewiadomo kogo ale trochę w internecie poszukałam, kilka wywiadów przeczytałam, facebooka sprawdziła, piosenki posłuchałam i wow, zaskoczenie. Rozsądny chłopak, wrażliwy, super głos aczkolwiek piosenki ktoś muzycznie mu mocno zepsuł no i można powiedzieć, że trochę stałam się fanką bo czekam na nowe piosenki. 3 lata od ostatniej minęły, ciekawe co teraz robi??????

    1. Hm.. wszystko wskazuje na to, że coś jest w tym początkowym stwierdzeniu. Wiemy tyle, wiedzieliśmy, że się robiło, zrobiło i tyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.