ElectroNewsyNowy singielPolskaPOP

Natalia Nykiel we współpracy z producentami Young Leosi

Pętla” w zupełnie nowej odsłonie

Od północy we wszystkich serwisach streamingowych słuchać można niespodzianki od Natalii Nykiel! Do premiery jej trzeciego studyjnego albumu zostały niecałe trzy tygodnie, a wokalistka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i udostępniła specjalny remiks utworu „Pętla” przygotowanego przez duet producencki PALMMANNY (Young Leosia, Żabson, Otsochodzi).

Jest to zupełnie nowa wersja utworu, która zaskoczy nawet najwierniejszego fana Natalii.

PALMMANNY o swoim remiksie mówią:
– Po otrzymaniu śladów oryginalnego utworu „Pętla” od Natali pomyśleliśmy 'okej, fajny, przyjemny w odsłuchu utwór z potencjałem na ciekawy remiks’. Pierwsze próby remiksu zaczynaliśmy w stylu rapowo/trapowym, w którym czujemy się najlepiej, jednak po czasie stwierdziliśmy, że musimy pójść w innym kierunku. Naszym celem było, aby utwór stał się bardziej neutralny oraz trafił do szerszej grupy odbiorców. Finalnie zainspirowaliśmy się artystami oraz remiksami pochodzącymi ze Stanów Zjednoczonych w stylu edm/future bass, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Testowaliśmy wiele rozwiązań tak, aby utwór miał pozytywny i energiczny 'feeling’, jednak zachowując przy tym oryginalność tego remiksu, który wyróżnia się na tle innych. Tak właśnie powstałą „Pętla” (Palmmanny remix).

Petla” to jeden z tych utworów, których elektroniczne dźwięki i przebojowa linia melodyczna mogą nas sprowokować do beztroskiego tańca lub głośnego śpiewania w samochodzie. Dopiero gdy wsłuchamy się uważniej w tekst takiego przeboju odkryjemy, że „przyjemność dźwięku” jest kluczem do drzwi, za którymi kryje się opowiedziany szeptem osobisty dramat. „Petla” to kolejny rozdział albumu „Regnum” będący zapisem konfrontacji Natalii z samą sobą w najtrudniejszym czasie. „Pętla” to wypowiedziane na głos lęki artystki zapisane w momencie, gdy muzyka nie tylko przestała przynosić ulgę, ale także przestała być ważna.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Electro

Sprawdź również: