NewsyPolskaPOPTeledyski

Natalia Szroeder dla Disneya! Premiera klipu „To, co w sercu masz”

Na Disney Polska VEVO można już oglądać teledysk do utworu „To, co w sercu masz” w wykonaniu Natalii Szroeder. To specjalnie skomponowany utwór do animacji Disneya „Życzenie”, która pojawi się w kinach już 22 listopada.

Na Disney Polska VEVO odbyła się premiera klipu „To, co w sercu masz”, promującego najnowszy film Disneya „Życzenie”. Piosenkę wykonuje Natalia Szroeder, polska wokalistka i kompozytorka, która swój udział w projekcie komentuje tak:

Disney to całe moje dzieciństwo. Znam na pamięć naprawdę każdą bajkę i każdą piosenkę. Ta współpraca to spełnienie mojego wielkiego marzenia. Bardzo się cieszę i jestem wzruszona, ze dołączyłam do tej magicznej, bajkowej rodziny.

Piosenka została skomponowana przez nominowaną do nagrody Grammy® piosenkarkę i autorkę Julię Michaels oraz laureata tej nagrody, producenta, autora i muzyka Benjamina Rice’a. Tekst oryginalny utworu napisała Julia Michaels, a polskie słowa do niego stworzył Michał Wojnarowski.

„Życzenie”, opowiada o niezwykłej współpracy człowieka z… gwiazdami.

W magicznym królestwie Rosas mieszka Asha, rezolutna idealistka. Pewnego razu wypowiada ona życzenie pełne tak wielkiej mocy, że odpowiada na nie kosmiczna siła w postaci kuli nieskończonej energii, zwanej Gwiazdą. Asha i Gwiazda razem stawiają czoła potężnemu wrogowi – Królowi Magnifico – pragnącemu zniszczyć ich świat.

W polskiej wersji filmu głosu bohaterom użyczyli: Urszula Rossowska jako Asha, Grzegorz Małecki jako Król Magnifico, Arkadiusz Jakubik jako Valentino, Anna Dereszowska jako Królowa Amaya, Włodzimierz Press jako Sabino, Olga Szomańska jako Sakina, Julia Ćwian jako Dahlia, Krzysztof Szczepaniak jako Gabo, Karolina Piwosz jako Hal, Jan Aleksandrowicz-Krasko jako Simon, Karol Osentowski jako Safi, Maciej Maciejewski jako Dario i Daria Domitrz jako Bazeema.

Reżyserami polskiego dubbingu są Artur Kaczmarski i Wojciech Paszkowski.

„Życzenie” tylko w kinach od 22 listopada!

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy