Rozpoczyna się nowa era Little Mix! Nowy singiel!

Rozpoczyna się nowa era Little Mix! Posłuchaj nowego singla „Break Up Song”.

Witajcie w nowej erze Little Mix! „Break Up Song” to zupełnie nowy singiel Jade, Perrie, Leigh-Anne i Jesy – inspirowany latami 80. utwór to prawdziwy hit! Numer opowiada o tym, jak zakończyć relację i zostawić przeszłość za sobą. Autorkami i autorami piosenki są Jade, Perrie, Leigh-Anne, Kamille, Frank Nobel oraz Linus Nordstrom.

Little Mix to prawdziwe popowe ikony – sprzedały ponad 50 milionów albumów na całym świecie, na Spotify słucha ich ponad 17 milionów osób, na platformie YouTube zgromadziły ponad 3 miliardy wyświetleń oraz łącznie 12 miliardów odtworzeń na całym świecie. Ich ostatni album „LM5” ukazał się w 2018 roku – promował go przebój „Woman Like Me” z Nicki Minaj.

Little Mix poprowadzą nowe muzyczne show!

Już w kwietniu na BBC One premierę będzie miał nowy muzyczny show „Little Mix The Search”. W programie Little Mix będą szukać utalentowanych wokalistów i wokalistek, którzy utworzą zupełnie nowy zespół. Uczestnicy show będą mieszkać razem i uczestniczyć w zajęciach z nauki śpiewu, pisania tekstów oraz produkcji muzycznej. Zwycięzcy pojadą w letnią trasę koncertową z Little Mix!

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.