Producent muzyczny współpracujący m.in. z MATĄ czy Julią Pośnik stworzył nowy singiel „DAJ SPOKÓJ” dla duetu Senti x Nessie!

DAJ SPOKÓJ” to singiel z refrenem, który po pierwszym odsłuchaniu nie chce wypaść z głowy. Na rynku muzycznym już chyba dawno nie pojawił się kawałek, który ma szansę stać się imprezowym hitem. Taneczny beat idealnie nadać może „nutę” niejednej imprezie klubowej i domówce.

Senti i Nessie to świeży projekt na rynku muzycznym. Duet oscylujący w stylistyce hip-hopowej i dance nawiązał współpracę z producentem muzycznym młodego pokolenia, Maurycym Żółtańskim, który współpracował m.in. z Matą, Julią Pośniak, czy Sarą Egwu-James. Mają na swoim koncie już pierwszy singiel „NIE PISZ DO MNIE”.

Senti to Artysta, który już od paru lat istnieje na szeroko pojętej scenie rapowej, poruszający się głównie w stylistyce hip-hopowej. Jego twórczość na kanale YouTube ma nawet do 4 mln wyświetleń! NESSIE to debiutantka z niezwykle ciekawym wokalem i młodzieżowym stylem, idealnie uzupełniającym twórczość SENTIEGO.

Tekst do piosenki „DAJ SPOKÓJ” napisali Senti i Nessie. „Daj Spokój” to party song, ale nie zaprzeczycie, że sam tekst refrenu może pasować do wielu sytuacji naszej obecnej rzeczywistości? Niekoniecznie tej imprezowej…

A co na to nasz imprezowy duet?
Senti: Współpraca z Maurycym „kleiła się” od samego początku. Nadał beat, Nessie weszła z wokalem i tekstem „Daj Spokój”, a tekst zaczął mi wręcz sam układać. Aż prosiło o się klubowe i imprezowe klimaty.
Nessie:Daj Spokój” to dla nas forma odreagowania po trudnej relacji, jaką można było odczuć w poprzednim singlu „Nie pisz do mnie”. Niekoniecznie jest to rozsądna droga ucieczki od traumatycznych przeżyć, ale każdy z nas potrzebuje przecież odreagowania 😉”.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy