Alternative

Belau w letnim teledysku do utworu ,,Redefine”!

fot. Materiały prasowe

 

Belau początkowo był solowym projektem, później stał się duetem. W świecie Belau znajdziemy nieprzerwany, spokojny nastrój i poczucie optymizmu, które spotykają się z innowacyjnymi elektronicznymi beatami. Ten gatunek eleganckich i czystych beatów, które uchwyciły uczucie lata, został nazwany sundowntempo. Dziś już można mówić, że jest jednym z najbardziej obiecujących, nowych zespołów. Ich pierwsza piosenka, ,,Island of Promise” została wybrana do najlepszych hitów 2015 roku w Deezer Hungary i pojawia się w serialu HBO Aranyélet.

W ciągu półtora roku mieli ponad 100 występów na żywo w 14 krajach. Debiutancki pełny album ,,The Odyssey”, został wydany w 2016 roku z udziałem kilku znakomitych gościnnych wokalistów i zdobył węgierską nagrodę Grammy w kategorii najlepszego albumu muzyki elektronicznej. Po długiej trasie koncertowej w UE grupa wydała nowy teledysk do piosenki ,,Redefine”.

Nowy utwór od Belau zatytułowany ,,Redefine”, przywraca nam letnie wibracje z odrobiną karaibskiego nastroju. Jeden z najciekawszych nowych wydawnictw chillwave. Ich drugi album, miejmy nadzieję, ukaże się około października 2018 roku.

 

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top