Belau początkowo był solowym projektem, później stał się duetem. W świecie Belau znajdziemy nieprzerwany, spokojny nastrój i poczucie optymizmu, które spotykają się z innowacyjnymi elektronicznymi beatami. Ten gatunek eleganckich i czystych beatów, które uchwyciły uczucie lata, został nazwany sundowntempo. Dziś już można mówić, że jest jednym z najbardziej obiecujących, nowych zespołów. Ich pierwsza piosenka, ,,Island of Promise” została wybrana do najlepszych hitów 2015 roku w Deezer Hungary i pojawia się w serialu HBO Aranyélet.

W ciągu półtora roku mieli ponad 100 występów na żywo w 14 krajach. Debiutancki pełny album ,,The Odyssey”, został wydany w 2016 roku z udziałem kilku znakomitych gościnnych wokalistów i zdobył węgierską nagrodę Grammy w kategorii najlepszego albumu muzyki elektronicznej. Po długiej trasie koncertowej w UE grupa wydała nowy teledysk do piosenki ,,Redefine”.

Nowy utwór od Belau zatytułowany ,,Redefine”, przywraca nam letnie wibracje z odrobiną karaibskiego nastroju. Jeden z najciekawszych nowych wydawnictw chillwave. Ich drugi album, miejmy nadzieję, ukaże się około października 2018 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.