FOTORELACJA: Koncert Tiny Giant na Oxjam Reading Festival!

W zeszłą sobotę a dokładnie 15 października udaliśmy się na Oxjam Reading Festival do Wielkiej Brytanii. Festiwal ten jest organizowany jest przez wolontariuszy, którzy są pasjonatami lokalnej sceny muzycznej. Pieniądze z tego wydarzenia zbierane są na rzecz zwalczania ubóstwa na całym świecie. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 60 zespołów. My mieliśmy okazję zobaczyć i posłuchać headlinera Tiny Giant. Duet ten tworzy Chloe Alper i Mat Collis, pochodzą z Londynu i tworzą nietuzinkowe połączenie dwóch stylów muzycznych takich jak dream pop z future rock.

Poniżej zobaczcie zdjęcia z koncertu Tiny Giant:

1-2

Tiny Giant pojawił się na scenie zaraz po godzinie 22:00. Pierwszy pojawił się perkusista Paul Glover a zaraz po nim gitarzysta Nicholas Willes wraz z basistą Lukiem Burnet-Smith.

2                 3-2 4 54

Na samym końcu na scenę wyszła olśniewająca Chloe Alper, wokalistka i gitarzystka Tiny Giant.

3

Koncert rozpoczęli utworem ,,Seeing Everything As Though It Is Real” po którym publiczność otrzymała mocny zastrzyk energii.

46 23 17 34

Nie zabrakło również takich utworów jak ,,Heavy Love”, ,,Joely” czy najnowszego singla ,,School of Hard Knocks”, który ujrzał światło dzienne 14 października.

222 122 65 tg22 16 32

W pamięci utkwiły nam również kolejne piosenki ,,Tiny Giant” wraz z ,,Eraser”, które sprawiły, że końcówka koncertu była naprawdę bardzo energiczna.

7 8 12 14 5 198 5-26

Na sam koniec mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z Chloe Alper ale więcej na ten temat dowiecie się już niebawem!

Zdjęcia: Katarzyna Gabrych / www.musiclife.pl / Tiny Giant Poland

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.