Utwór „WeekendSZA, autorki jednej z najlepszej płyt r&b w 2017 roku, został zremiksowany przez autora jednej z najlepszych elektronicznych płyt ostatnich 12 miesięcy.

Calvin Harris przygotował remix utworu „Weekend” w duchu swojego najnowszego, zainspirowanego klasycznym, elektronicznym funkiem i disco, albumu „Funk Wav Bounces Vol. 1”. „The Weekend” (Funk Wav Remix)” dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej.

SZA to artystka z największą liczbą nominacji do przyszłorocznych Grammy. Jest nominowana w pięciu kategoriach: Best New Artist, Best R&B Song – “Supermodel,” Best Rap/Sung Collaboration “Love Galore” feat. Travis Scott, Best Urban Contemporary Album – Ctrl i Best R&B Performance – “The Weekend”. Jej debiutancka płyta „Ctrl” to jeden z najlepiej ocenianych albumów tego roku. „Ctrl” znalazł się na pierwszym miejscu w rankingach „Time”, „Associated Pres” i „Noisey” oraz w pierwszej piątce na „New York Times”, „NPR”, „Entertainment Weekly”, „Complex” oraz „Stereogum”. Album promuje singiel “Love Galore” feat. Travis Scott, certyfikowany już przez RIAA platynowym w USA.

Od 8 grudnia płyta „Ctrl” SZA dostępna jest w sklepach muzycznych także na podwójnym, zielonym winylu!

Calvin Harris jest jednym z najbardziej wpływowych twórców muzyki tanecznej. W czerwcu 2017 roku ukazała się jego piąta płyta „Funk Wav Bounces Vol. 1”, która przyniosła mu nominację do Grammy w kategorii Producer of the Year. Album ma na liczniku już ponad 2 miliardy streamów, a pochodzące z niego single “Slide Ft. Frank Ocean & Migos”, “Feels Ft. Pharrell Williams, Katy Perry & Big Sean” I „Rollin Ft. Future & Khalid” Gold) podbiły stacje radiowe na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.