KoncertyNewsyPolskaPOPWydarzenia

Bajkowa sanah ogłasza drugą część trasy! Spotkajmy się na Dansingu!

Liryczna odsłona twórczości sanah przypadła do gustu jej fanom tak bardzo, że nadchodząca trasa „Poezyje i nie tylko” wyprzedała się w mgnieniu oka.

Artystka przygotowała jednak również coś dla osób, które, na koncertach, od wygodnych foteli i wieczorowych strojów, wolą „hasanie w teksasach”, czyli po prostu taneczne szaleństwo w rytm największych przebojów.

Na trasie koncertowej „Dansing” na pewno nie zabraknie takich utworów, jak: „Szampan”, „Ale jazz!”, „Marcepan” czy „etc. (na disco)”. Dansingowe koncerty odbędą się na halowych obiektach w 10 miastach w Polsce m.in.: Kraków (TAURON Arena Kraków), Warszawa (COS Torwar), Łódź (Atlas Arena), Gliwice (PreZero Arena Gliwice) i Gdańsk/Sopot ERGO ARENA.

To druga część trasy koncertowej „Bajkowa sanah„, na którą składają się „Dansing” oraz ogłoszone wcześniej „Poezyje i nie tylko„. Artystka wystąpi łącznie na 24 koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 4/03/2024 w Tarnowie („Dansing”), a finał podwójnej trasy zaplanowano na 17/05/2024, kiedy to sanah zaśpiewa przed warszawską publicznością w EXPO XXI („Poezyje i nie tylko”).

fot. Materiały prasowe 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Koncerty