[moja ciemność] ²„, czyli reedycja nowej płyty bryskiej, w dniu premiery pokrywa się Platyną!

W 2021 okrzyknięta nadzieją polskiej sceny pop, w tym roku udowodniła, że pokładane w niej nadzieje były jak najbardziej zasadne. Wydana w kwietniu płyta „moja ciemność” przyniosła takie hity jak „odbicie”, „na legalu” czy „mam kogoś lepszego”, ale od tego czasu artystka – zgodnie z tym, do czego przyzwyczaiła swoich fanów – regularnie wydaje nowe utwory. I zdobywa kolejne szczyty list przebojów, bo „Sambę” (z YouNotUs) znają chyba wszyscy, a single „sennik”, „#fejm” czy „Nie tęsknię za nikim” to nowi faworyci fanów różowowłosej wokalistki.

Stąd kwestią czasu było ukazanie się krążka podsumowującego ten pracowity rok – „[moja ciemność] ²” (czyt. moja ciemność do kwadratu) to, poza oryginalnym krążkiem, dodatkowe 10 utworów, w tym wymienione hity i zupełnie nowe nagrania. Część druga „sennika” („sennik (vol.2)” ), „kraksa” czy ulubiony utwór samej bryskiej – „Mary Jane” nawiązujący do jej fascynacji postaciami z uniwersum Marvela – wszystkie te utwory zebrane teraz zostały w jednym miejscu i wraz ze znanymi hitami wokalistki pozwolą fanom jeszcze raz przeżyć najlepsze chwile tego roku, w którym na pewno towarzyszyła im muzyka bryskiej.

„[Moja ciemność]²” ukazuje się w fizycznie w formacie 2CD, ale dostępna jest także w serwisach streamingowych audio i na specjalnej playliście YouTube obejmującej teledyski i wizualizacje do wszystkich utworów z płyty.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy