Calvin Harris bierze odpowiedzialność za swoje zachowanie po zerwaniu z Taylor Swift. Nerwy puściły mu kiedy dowiedział się, że jest ona autorką tekstu do jego hitu „This Is What You Came For”.

W wywiadzie dla brytyjskiego GQ Harris wyznał, że poczuł się zlekceważony kiedy dowiedział się kto jest autorem tego tekstu. Przyznał, że zareagował zbyt gwałtownie. (Powiedział wtedy między innymi, że Taylor notorycznie zakopuje przyjaźnie.)

Działałem pod wpływem impulsu. To nie powinno się wydarzyć” powiedział. „Broniłem się bo poczułem jakby mój jedyny talent został podważony i zlekceważony. Wszystko na raz zwaliło mi się na głowę i zwyczajnie wybuchłem.

Oto omawiane wyżej słowa Harrisa z 2016 roku:

„Boli mnie to, że teraz ona i jej team posuwają się do stawiania mnie w złym świetle. Wydaje mi się, że jeśli jesteś szczęśliwa w nowym związku to powinnaś się na tym skupić, a nie próbować pogrążyć swojego byłego. Wiem, że skończyłaś trasę i dla zabicia czasu potrzebujesz kogoś kogo mogłabyś zgnoić jak Katy [Perry] ale ja sobie na to nie pozwolę. Wybacz.”

One thought on “Calvin Harris bierze odpowiedzialność za swoje zachowanie po zerwaniu z Taylor Swift!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *