Ciekawostki

Rihanna KRYTYKUJE Snapchata! Miała ku temu powody….

fot. img.thedailybeast.com

 

Rihanna pomimo tego, że aktualnie muzycznie jest raczej bierna, bacznie obserwuje to co dzieje się dookoła niej. Akcje właściciela popularnej aplikacji, którą jest Snapchat tanieją, właśnie przez RiRi. Co się stało?

Akcje snapa po tym, jak Rihanna skrytykowała założycieli popularnej platformy spadły już o ponad 5%. Co jest powodem całego zamieszania?

Jedni z twórców gier postanowili zareklamować w aplikacji swój produkt, niestety, nie zrobili tego zbyt przyzwoicie, bowiem reklama zawierała Rihannę i Chrisa Browna, a dokładniej odniesienie do nieprzyjemnego incydentu z parą w roli głównej z roku 2009.

Obrazek zawierał napisy „spoliczkuj Rihannę” oraz „uderz Chrisa”. Informacje te dotarły do samej zainteresowanej, która postanowiła wypowiedzieć się o całej sprawie.. oczywiście negatywnie, bo jakby inaczej?

Wokalistka swoje zdanie na temat całej tej sprawy wyraziła za pośrednictwem swojego instagrama, umieszczając zniechęcającą wiadomość na swoim Story do swoich obserwatorów, odnośnie korzystania ze snapa.

Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top