NEW ORLEANS, LA - OCTOBER 08: Tyler, The Creator performs at Champions Square on October 8, 2015 in New Orleans, Louisiana. (Photo by Josh Brasted/Getty Images)

Tyler, The Creator po raz kolejny łamie schematy

Od muzyki, przez telewizję, po modę. Tyler, The Creator nigdy nie stronił od możliwości wypowiadania się poprzez rozmaite kanały. Wraz z premierą najnowszej kolekcji GOLF le FLEUR*, przygotowaną po raz kolejny wspólnie z Converse, Tyler kontynuuje wyrażanie swojego kreatywnego przekazu dla świata.

Tyler eksperymentował już z zamszem, skórą, a nawet z jutą. Materiał wybrany do najnowszej kolekcji GOLF le FLEUR* x Converse jest równie zaskakujący. To pikowany welur. Tyler daje tym samym do zrozumienia, że jest artystą, który tworzy własne zasady stylu.

Nowa stylistyka zmienia definicję „sneakera na lato”. Widać tu jednocześnie charakterystyczne dla Tylera skupienie na detalach i nawiązania do luksusu, który w jego projektach staje się dostępny dla każdego.

W kolekcji znajdziemy modele One Star oraz Chuck 70. Każdy z nich wykonany jest z pikowanego weluru w trzech wersjach kolorystycznych i ozdobiony charakterystycznym logo GOLF le FLEUR*
z motywem kwiatu.

Kolekcja Converse x GOLF le FLEUR* jest dostępna w sprzedaży od 17 maja w sklepach Converse w Warszawie w Galerii Mokotów, Złotych Tarasach i Arkadii, w Krakowie w Galerii Krakowskiej,
w Poznaniu w Posnanii, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej, we Wrocławiu we Wroclavii, a także
w sklepach Chmielna 20 Lab, Sneakerstudio oraz Roots On The Roof.

Fot. materiały prasowe / billboard.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.