CiekawostkiNewsyPolskaPOP

Natalia Szroeder coveruje Brodkę z okazji XX-lecia Kayaxu

Do sieci trafiła właśnie nowa wersja hitu Brodki „Dancing Shoes” w wykonaniu Natalii Szroeder. To utwór wydany w ramach akcji Kayax XX Rework, którym wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Już za tydzień, 14 grudnia ukaże się album, będący zbiorem wszystkich reworków.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan, Kayah w duecie z Julią Wieniawą, zespół Muchy, Nosowska, Swiernalis czy zespół Zakopower.

Dziś do projektu dołączyła Natalia Szroeder, która zmierzyła się z „Dancing Shoes” – hitem Brodki z wydanej w 2012 roku EP’ki „LAX”. Za produkcję tego hipnotyzującego, elektronicznego coveru odpowiada Arkadiusz, który na codzień współpracuje m.in. z Sanah, Darią Zawiałow czy tegoroczną debiutantką Anią Leon.

Zobacz visual Natalia Szroeder – Dancing shoes (Kayax XX Rework):

Natalia Szroeder o współpracy z Kayaxem:
Choć do Kayaxowej rodziny należę od niedawna, to dzięki niezwykle ciepłej i życzliwej panującej tu atmosferze, czuję się jak w domu. Tak więc – droga muzyczna rodzino!
Dziękuję za miłość i wielką wiarę w polską muzykę. Za to, że nas uskrzydlacie i pomagacie docierać w miejsca, o których marzymy. Kayax tworzą ludzie o wielkich sercach i z wielką pasją. Obyśmy świętowali wspólnie jeszcze przez wiele, wiele dekad!

Artystyczna dojrzałość, czyli [foto]relacja z Wrocławskiego koncertu Natalii Szroeder w Starym Klasztorze

Album „Kayax XX Rework”, na którym znajdą się wszystkie wydane w ramach akcji reworki, jest dostępny do kupienia w preorderze. Premiera dwupłytowego wydawnictwa będzie miała miejsce już za tydzień 14 grudnia.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki