Wydarzenia

Steczkowska, Nykiel i Borzym z raperami w filharmonii!

Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel oraz Monika Borzym znalazły się na liście gości zjawiskowego projektu muzycznego. Wokalistki nagrały utwory na album “OrchestraPawbeatsa – producenta związanego głównie ze środowiskiem hip-hop’owym. W marcu wystąpią na koncertach symfonicznych w towarzystwie znanych raperów.
Wśród fanów producenta największym zaskoczeniem jest udział w projekcie Justyny Steczkowskiej, która po raz kolejny pokazuje otwartość na wszelkiego rodzaju eksperymenty z muzyką. Bydgoski producent Pawbeats, znany głównie ze współpracy z czołowymi raperami, tym razem postanowił stworzyć projekt prezentujący muzykę miejską w szerokim jej aspekcie, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej.

Na długiej liście artystów albumu “Pawbeats Orchestra”, kolejnym zaskoczeniem jest udział Natalii Nykiel w kompilacji z amerykańskim raperem Mr J Medeiros’em oraz Moniki Borzym w duecie
z Robertem Cichym.

W projekcie wzięli również udział: VNM, Dwa Sławy, KęKę, Kali, Mama Selita, Sarcast, Tau, Masia
oraz Kartky.

Do nagrań albumu muzyk zaprosił Orkiestrę Symfoniczną, którą na żywo będzie usłyszeć podczas marcowych koncertów 5 i 6 marca w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Na scenie wystąpią wszyscy artyści projektu.

Orkiestrację utworów Pawbeats współtworzył z Krzysztofem Herdzinem – orkiestratorem nagrodzonej Oscarem muzyki Jana A.P. Kaczmarka.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już w sprzedaży na stronie Biletomat.pl

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Wydarzenia

Sprawdź również: